Güven Avukatlık

Hakkımızda

Bolu’da Mehmet Samet Özçelik ve Mehmet Özgür Türkcan tarafından kurulan Güven Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle geniş bir çerçevede hukuk hizmeti vererek, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur.

“Hukukun üstünlüğü” prensibi ışığında, tecrübesiyle harmanladığı güncel bilgi birikimi ile temsil ettiği müvekkillerinin hukuki destek talep ve ihtiyaçlarını, doğru ve pratik şekilde çözüme kavuşturabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Güven Hukuk Bürosu olarak bizler, dayanışma ve ekip ruhu içinde çözüm odaklı çalışarak müvekkillerimizin haklarını en üst düzeyde korumayı hedefliyoruz. Bu bağlamda değer verdiklerimiz;

Hızlı ve özgün çözüm sunmak

Hukukta, ihtiyacın en hızlı sürede ve doğru bir şekilde giderilmesi önemlidir.
Bir takım olası getirileri ve riskleri bir eylem yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda müvekkile aktarılmakta; izlenecek atılacak adımlar ve izlenecek stratejiler müvekkil onayı ile pratiğe geçirilmektedir. Avantajlar ve Dezavantajlar ve bir takım gelişmeler sözlü ve yazılı şekillerde müvekkillere sunularak en iyi hizmet ve en doğru Strateji amaçlanmaktadır

Maliyet takibinde hassas ve şeffaf olmak

Dava yoluyla çözümlenmesi kaçınılmaz anlaşmazlıklarda davanın muhtemel getirileri ve riskleri müvekkile izah edilmekte; izlenecek hareket tarzları ve stratejiler müvekkilin onayının ardından uygulamaya konulmaktadır. Dava sürecinin her aşamasında ortaya çıkan gelişmeler belirli periyotlarla güncelleme raporları şeklinde müvekkile sözlü ve yazılı olarak sunulmaktadır.

Yaklaşan sorunu görmek ve öncesinde uyarmak

Hukuki sorunlar henüz doğmadan önleyici yöntemler kullanarak, müvekkillerine zaman ve masraflar açısından minimal çözüm planları sunma gayreti içerisindedir.

Mevzuat değişikliklerini güncel takip etmek

Güncel mevzuat, yönetmelik ve sair yasal hükümleri takip ederek; danışanları ve müvekkillerine hak kaybı yaşatmamayı amaç edinmiştir.

Aynı zamanda güncel hukuki meseleleri takip ederek; Anayasa Mahkemesi, Yargıtay ve Danıştay  tarafından verilen güncel emsal kararları revizyonist bakış açısı ile bilimsel çalışmalar ışığında gözden geçirerek uygulamaya koymayı hedef edinmiştir.

Müvekkillerimizin zihninde her zaman dört ana unsur ile var olmak istiyor, bunun için çalışıyoruz:


Güvenilir, Akılcı, Sorumlu, Şeffaf

 

 


Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Aşağısoku Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. 4303 Sok. No: 2/10 Merkez/Bolu (Atrium İş Merkezi)

0 (374) 213-3630 - guvenavukatlik@gmail.com